23 مدل از بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه [اصل و عالی]

این مدل تا ۱۵ ساعت صورتتان را مات و بی عیب نگه میدارد که باعث می شود، ارایشی طبیعی داشته باشید. کرم پودر مناسب کرم پودری است که یک درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد، کرم پودر خوب میتواند آثار بی خوابی را از روی صورت شما محو کند و پوستی شاداب و خوش رنگ به شما ببخشد. توجه داشته باشید که برای انتخاب رنگ کرم پودر خود هرگز آن را بر روی دست تست نکنید زیرا میان رنگ پوست دست و صورت تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. رایحه بسیار مطلوبی که این کرم دارد جز بهترین رایحه های موجود در کرم ها در سراسر جهان به شمار می رود.

علاوه بر این مصرف کرم پودر با انگشت دست باعث می شود کرم پودر به خوبی روی پوست پخش نشود و آرایش نامرتب به نظر برسد. حرفه ای ها توصیه میکنند اگر پوشش کم میخواهید مقداری را با انگشتتان روی پوست پخش کنید برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید کرم پودر را از ناحیه Tصورت (پیشانی بینی چانه) شروع وبه اطراف محو کنید. نقطهای به اندازه یک نخود پرایمر پشت دست خود بزنید و به کمک نوک انگشت خود آن را روی سطح پوست پخش کنید.

کرم پودر یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین محصولات آرایشی است که استفاده از آن به افزایش جذابیت چهره و محو ساختن عیوب و نواقص پوستی کمک می کند. اگر ورزشکار هستید و نیاز به استفاده از کرم پودر دارید یا اینکه تحرک زیادی در طول روز دارید و از بین نرفتن آرایش برایتان مهم است، این کرم کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

این کرم برای افرادی که پوستی چرب یا نیمه چرب به سمت نرمال دارند پیشنهاد می شود. کرم پودرهای color-matching یا کرم پودرهایی که با رنگ پوست منطبق می شوند هم، در رنگ های مختلفی وجود دارند که خودشان با رنگ پوست شما مخلوط و تنظیم می شوند. این کرم ها گه مخصوص پوست های خشک می باشند بسیار مرطوب و غنی هستند و بافت سنگینی دارند بنابراین هنگام استفاده باید با یک اسفنج مرطوب این کرم ها را به پوست بمالید و اطمینان یابید که کرمتان جذب پوست شده است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد یه کرم پودر خوب با پوشش دهی بالا لطفا از صفحه ما بخواهید.