باشگاه ایکس بادی شعبه پاسداران

 

باشگاه ایکس بادی شعبه پاسداران

باشگاه ایکس بادی شعبه پاسداران x body برای رسیدن به تناسب اندام و داشتن ظاهری خوب، ورزشها و تمرینات بسیار متنوعی وجود دارند. شما اساسا باید فردی باشید که تحمل درد بسیار بالایی دارد و یک تمرین بسیار غیر مسئولانه داشته باشید. در غیر این صورت بلند کردن وزنه بیشتر از توان بدن باهم آسیب جسمی میشود. در غیر این صورت خیلی زود خسته شده و کلاسهای ورزشی ایکس بادی را رها میکنید. در ورزش با ایکس بادی تمامی عضلات بدن از جمله عضلات اسکلتی، عضله قلب و سیستم تنفسی درگیر میشوند. ایکس بادی را می توان در گروه ورزش های همگانی قرار داد که استفاده از آن برای تمامی نوجوانان، بانوان و آقایان بدون خطر است. البته همزمان بر روی تمامی عضلات بدن تاثیر میگذارد. حتی تمریناتی که در این ورزش انجام میدهید تا چندین روز بر روی سوخت و ساز بدن تاثیر میگذارد. اگر حرکات ورزشی با ایکس بادی بدون وقفه و استراحت انجام شود تا مدتها بر روی بدن تاثیر میگذارد. به طوری که بدن در زمان استراحت تا ۱۸۰۰ کالری انرژی مصرف میکند. علاوه بر این، این ورزش با افزایش متابولیسم بدن و فعالیت عضلانی باعث میشود تا کالری بیشتری ور مقایسه با ورزش معمولی مصرف کنید.یکی دیگر از فواید خوب ایکس بادی این است که شما میتوانید این ورزش را به صورت طولانی مدت انجام دهید.

 

قیمت دستگاه xbody  دیگر دلایل استقبال از EMS از سوی ورزشکاران حرفه ای بهبود توان و کارایی بدن آنان است به طوری که طبق نتایج گزارشات حاصل از تحقیقات که در دانشگاه تربیت بدنی شهر کلن آلمان صورت گرفت مشخص شد که سرعت آنان حتی به میزان ۳۰ درصد نیز بهبود یافت که ناشی از انجام فعالیت های سرعتی و استقامتی است. ایکس بادی ایران، اولین شعب EMS در ایران می باشد که بنیان گذار این سیستم آقای علی سهیلی، نماینده رسمی پیشین ایکس بادی بوده و شعب پاسداران، فرشته، فرمانیه، سهروردی، شهرک غرب، تهرانپارس زیر نظر ایکس بادی ایران فعالیت می کنند.

 

ویژگیهای منحصرفرد ایکس بادی

ویژگیهای منحصربفرد ایکس بادی عبارتند از:  

1.      x body price

2.      برانگیختگی سیستم عضلانی بدن

3.      توسط ضربان الکتریکی یا EMS

4.      تحریک بیش از 95 درصد عضلات بدن با سرعت بسیار

 بالا ورزشی فشرده و سنگین: در صورتی که ورزشکار، دچار مشکلات خاصی در رابطه با عضلات و یا تمرینات سنگین باشد، توصیه میگردد قبل از تصمیم گیری جهت انجام ایکس بادی، با پزشک متخصص خود مشورت نماید. نتیجه گیری سریع تر نسبت به ورزشها و تمرینات دیگر سالم بودن این تمرینات و عدم آسیب به ماهیچه ها، مفاصل و سلامتی ورزشکار روشی مطمئن جهت از بین بردن سلولیت و چربی هایی با حجم بالا کاهش وزن در کوتاهترین زمان ممکن یک جلسه تمرینی ایکس بادی، معادل سه جلسه تمرین بسیار سنگین بدنسازی است سفت شدن و بازسازی سریع پوست پس از کم کردن وزن صرفه جویی در زمان و هزینه عدم ایجاد فشار بر روی مفاصل کاهش درد کمر. و مفاصل باشگاه ایکس بادی پاسداران با بهره گیری از مربیان حرفه ای و متخصص، آماده خدمت رسانی به ورزشکاران گرامی بوده.

 

تمرینات خاص

تنها با انجام تمرینات مستمر و هدفمند است که تراکم چربی ها از بین رفته و به تناسب اندام و فرم و استایل مورد نظر پدید خواهد آمد. در مورد مزایای EMS می توان به این نکته اشاره نمود که دستگاه بدون هیچ فشاری تمرینات عضلانی را روی بدن کسانی که به فیزیوتراپی نیاز دارند انجام می دهد و همین امر باعث می شود تا روند بهبودی فرد سرعت بیشتری پیدا کند.

 

برای کسانی که هماکنون با روش EMS ورزش میکنند چه توصیههای غذایی دارید؟ فیزیوتراپ ها از EMS برای فرم دهی عضلات و تمرینات هدفمند استفاده می کنند. این روش برای گروههای سنی ۱۸ سال به بالا تا ردههای سنی بزرگسالان تا ۶۰ – ۶۵ سال مناسب است. در صورت عدم موجودی با پرداخت بیعانه حداکثر در ۳۰ روز کاری به شما تحویل داده میشود. و همچنین EMS طراحی منحصر به فرد آنرا از هر گونه سرویس و نگهداری بی نیاز کرده و در صورت رعایت برخی نکات فنی هنگام نصب طول عمری بیش از ۳۰ سال خواهد داشت. تقویت عضلات کمر و عضلات مرکزی بدن از دیگر مزایای EMS یا ایکس بادی می باشد. تقویت عضلات پیرامون مفاصل در جلسات توانبخشی خلاصه کرد. در نتیجه مفاصل شما هیچگونه فشاری را متحمل نشده و از آسیب های روش های رایج بدنسازی حفظ می گردند. همانطور که پیش از این گفته شد بدون برنامه ریزی ممکن است به بدن خودتان آسیب بزنید.

 

مربی

مربی ها با توجه به مضرات ems حرکات را برنامه ریزی و پیاده سازی می کنند که کمترین آسیب به بدن وارد شود. در استودیو با دستگاه EMS ای ام اس مربی شخصی شما همیشه در کنارتان خواهد بود. در مدتی که مربی و مدرس EMS هستید چه رکوردهایی از کاهش وزن به عنوان یکی از اصلیترین اهداف مردم تجربه کردید؟ تمرینات ای ام اس به هیچ وجه دردناک نیست، دستگاه ای ام اس پالس های الکتریکی را به صورت خیلی ضعیف به بدن منتقل می کند و بعد از گذشت زمان کوتاهی بدن به این پالس ها عادت می کند، اما به هیچ عنوان ای ام اس با درد همراه نیست. به دلیل افزایش غلظت آب ناشی از تبخیر در برج خنک کن ( هواساز کولر آبی ) پایش رسانایی و تخلیه نظم آپ ضروری است ، TDS Controller شرکت فرا الکتریکی برای تخلیه منظم و اتوماتیکه توصیه می شود .