7 تا از بهترین شهرها برای کارآفرینان اقلیت

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

بهترین شهرها برای کارآفرینان اقلیت

نوآوری و خلاقیت نیروی کار جدید را هدایت می کند، و بسیاری از متخصصان که کمتر به آنها نمایندگی می شود، در حال ایجاد محورهای شغلی برای کسب درآمد از استعدادهای خود از طریق کارآفرینی هستند. کمیته کسب و کار کوچک و کارآفرینی سنای ایالات متحده بیش از چهار میلیون شرکت متعلق به اقلیت را در ایالات متحده گزارش می دهد.

با وجود این اعداد، صاحبان مشاغل اقلیت هنوز با موانع سیستماتیک برای دسترسی به سرمایه، منابع و پشتیبانی روبرو هستند. این موانع ثابت می کند که چرا انتخاب جایی برای شروع یا مقیاس یک کسب و کار ضروری است.

پیش از این بخوانید تا در مورد برخی از بهترین شهرهایی که از بنیان‌گذاران کم‌نمایش در ارتقای کسب‌وکارشان حمایت می‌کنند مطلع شوید.

→ اکنون دانلود کنید: الگوی طرح کسب و کار رایگان

1. هیوستون، تگزاس

هیوستون، تگزاس، یکی از شهرهای برتر است که فرصت‌های اقتصادی فراوانی را برای کارآفرینان اقلیت فراهم می‌کند. بر اساس گزارش JobSage، اقلیت ها به عنوان یکی از متنوع ترین شهرهای کشور، 30.45 درصد از 5600 استارت آپ در منطقه متروی هیوستون را تشکیل می دهند.

اگرچه رنگین پوستان 64 درصد از جمعیت این منطقه را تشکیل می دهند، اما همچنان با نابرابری هایی روبرو هستند که همچنان در بقیه نقاط کشور وجود دارد. در نتیجه، مقامات، اعضای جامعه و سازمان ها حمایت قابل توجهی از کارآفرینان اقلیت ارائه می کنند. به عنوان مثال، شورای توسعه تامین کنندگان اقلیت هوستون، Inc، اتاق سیاه بزرگ هیوستون، اتحاد اکوسیستم تجاری برای اقلیت ها و زنان، و اتاق بازرگانی LGBTQ بزرگ هوستون منابعی هستند که صاحبان مشاغل می توانند از آنها استفاده کنند.

2. آتلانتا، GA

آتلانتا قطب اصلی توسعه و فرهنگ در جنوب است. از استارت‌آپ‌های فناوری گرفته تا رستوران‌ها، اقلیت‌ها دارای طیف متنوعی از مشاغل هستند.

آتلانتا به عنوان پایتخت جورجیا، مکانی ایده آل برای شروع یک تجارت است. منابع متعددی را برای افراد رنگین پوست برای دسترسی به منابع مالی و شبکه ارائه می دهد. علاوه بر این، هزینه های راه اندازی پایین است.

آتلانتا به ویژه یک نقطه داغ برای مشاغل سیاهپوست است. Lending Tree گزارش می‌دهد که آتلانتا بالاترین نرخ کسب‌وکار متعلق به سیاه‌پوستان را در کشور دارد، و ثابت می‌کند که چرا آن را به عنوان «مکه سیاه» می‌شناسند.

کارآفرینان می توانند از برنامه ها، ابتکارات و سازمان هایی مانند:

3. شارلوت، NC

“شهر ملکه” به این لیست راه یافت زیرا مطالعات آن را به عنوان مکانی که فرصت های زیادی را برای کارآفرینان اقلیت ارائه می دهد، معرفی کرده است.

نه تنها شرکت های کوچک متعلق به اقلیت و متنوع در شارلوت در حال رشد هستند، بلکه هزینه زندگی نیز 4 درصد کمتر از میانگین ملی است. هر دو به عنوان مزایایی برای شرکت های نوپا عمل می کنند.

شارلوت نیز مانند آتلانتا مکان خوبی برای کارآفرینان سیاه پوست است. این شهر فرصت های زیادی را برای صاحبان مشاغل فراهم می کند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و مشتریان را جذب کنند. بنیان‌گذاران می‌توانند از طریق سازمان‌هایی مانند شارلوت کسب‌وکار و صاحبان کسب‌وکار سیاه شارلوت ارتباط برقرار کنند.

4. واشنگتن دی سی

پایتخت این کشور نمایشی فیزیکی از این است که چرا کشور به عنوان «دیگ ذوب» شناخته می‌شود. فرهنگ غنی و متنوع شهر خانه بسیاری از بنیانگذاران اقلیت است.

DC در مجموع دارای 4599 استارت آپ اقلیت است. به گفته JobSage، آنها بیش از 2.4 میلیارد دلار فروش سالانه در صنایعی مانند فناوری، مهمان نوازی و امنیت سایبری به ارمغان می آورند.

صاحبان مشاغل به منابع زیادی برای سرمایه گذاری شبکه و سرمایه گذاری خطرپذیر دسترسی دارند. آنها می توانند از سازمان هایی مانند:

نزدیکی دی سی به ایالت های دیگر مانند نیویورک، مریلند و ویرجینیا می تواند به بنیانگذاران دسترسی به شبکه گسترده تری را برای کمک به رشد آنها ارائه دهد.

5. سن آنتونیو، تگزاس

هوستون تنها مکان در ایالت Lone Star نیست که کارآفرینان اقلیت می توانند مقیاس و موفقیت را در آن افزایش دهند. سن آنتونیو یک کلان شهر بزرگ در تگزاس است که ثابت کرده است یک مکان عالی برای شرکت ها است. این کشور اقتصاد متنوعی از تولید پیشرفته، هوافضا و فناوری اطلاعات دارد. با این حال، فعال ترین صنعت برای کارآفرینان اقلیت، خرده فروشی است.

سن آنتونیو بیش از یک میلیارد دلار فروش سالانه از استارت آپ های متعلق به اقلیت ها به دست آورد. این پلتفرم انتظار دارد با ادامه مهاجرت سیاه‌پوستان و اسپانیایی‌تبار، این تعداد افزایش یابد.

سازمان هایی مانند مرکز تجاری سن آنتونیو MBDA، برنامه توانمندسازی کسب و کار و اتاق بازرگانی اسپانیایی سن آنتونیو چند سازمانی هستند که از کارآفرینان اقلیت در این منطقه حمایت می کنند.

6. ممفیس، TN

ممفیس یکی دیگر از شهرهای جنوبی است که به دلیل فرهنگ و استعداد غنی خود شناخته شده است. در طول سال‌ها تلاش زیادی برای حمایت از تلاش‌های کارآفرینی صاحبان مشاغل اقلیت انجام داده است.

ممفیس به دلیل هزینه کم زندگی، بنیانگذاران زیادی را به خود جذب کرده است. We Are Memphis گزارش می دهد که هزینه زندگی در این شهر تقریباً 12٪ کمتر از میانگین ملی است.

این منطقه به دلیل فضای حمایتی جامعه از کارآفرینان برجسته است. ساکنان افراد خلاق را تشویق می کنند تا از طریق حمایت و ابتکارات سازمان هایی مانند:

7. فرزنو، کالیفرنیا

فرسنو شهری کوچک با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر است. با این حال، بیش از 678 میلیون دلار فروش سالانه از 754 استارت آپ متعلق به اقلیت به دست آورده است.

لیگ ملی شهرها (NLC) گزارش می دهد که این فروش ها از ابتکارات اقتصادی شهر برای سرمایه گذاری در “توسعه اقتصادی فراگیر” ناشی می شود. علاوه بر این، برنامه ابتکار تحرک اقتصادی عادلانه NLC (EEMI) به کسب و کارهای BIPOC کمک کرده است تا به کمک های مالی دسترسی داشته باشند و کمک های عملی دریافت کنند.

سازمان‌های دیگر، مانند SCORE Central Valley، موسسه تجاری و منابع آسیایی، و اتاق بازرگانی اسپانیایی کالیفرنیا مرکزی، آموزش، مربیگری و فرصت‌های دیگر را برای کارآفرینان در این منطقه فراهم می‌کنند.

پذیرش تنوع در خط مقدم موفقیت اقتصادی قرار دارد. کارآفرینان اقلیت برخی از خلاقانه ترین ایده های تجاری را دارند که همچنان بر کشور ما تأثیر مثبت دارند. این شهرهای فوق به عنوان نمونه هایی از این امر هستند که چرا سرمایه گذاری در کسب و کار آنها ضروری است.

برای کشف بیشتر Breaking the Blueprint Content روی پیوند کلیک کنید.